Samo u WWIN-u, drugačiji način igre omogućava da gubitni tiketi mogu biti dobitni.

Tiketi tipovani na Dinamo postali dobitni

WWIN promocija W2 PREDNOST igračima WWIN-a gubitne tikete pretvorila je u dobitne.

Igrači koji su tipovali na domaćina na utakmici Lige prvaka između Dinama i Monaca ostvarili su dobitak u 66. minuti susreta nakon prednosti od 2 gola. Kraj utakmice donio je neriješen rezultat 2:2, a samim tim isplaćeni su i svi tiketi sa tipom X.

Samo u WWIN-u, drugačiji način igre omogućava da gubitni tiketi mogu biti dobitni s promocijom PREDNOST W2.

Nogomet W2

Oklada Regularno vrijeme 1x2 postaje dobitna kada tvoj tim ostvari 2 gola prednosti, bez obzira na krajnji ishod utakmice.

Košarka W18

Oklada Konačni pobjednik postaje dobitna kada tvoj tim ostvari 18 koševa prednosti, bez obzira na krajnji ishod utakmice.

Tenis W5

Oklada Pobjednik meča postaje dobitna kada tvoj igrač ostvari 5 gemova prednosti u 1. setu, bez obzira na krajnji ishod meča.