Samo u WWIN-u, drugačiji način igre omogućava da gubitni tiketi mogu biti dobitni.

Samo u WWIN-u: Za ne povjerovati?!!

Nakon senzacionalnog četvrtka u utakmici Galatasaraya i Kasımpase, kod rezultata 2-0, igrači koji su igrali na pobjedu Galatasaraya već u 67. minuti su imali dobitni tiket. Iako je utakmica završila rezultatom 3-3, 4000 gubitnih tiketa pretvoreno je u dobitne.

Hoffenheim vs. Werder Bremen

Igrači koji su tipovali na domaćina ostvarili su dobitak već u 8. minuti susreta nakon prednosti od 2 gola. Kraj utakmice donio je pobjedu za goste iz Bremena, tako da su i igrači koji su igrali na gostujuću ekipu ostvarili dobitak.

Nantes vs. St. Etienne

Tip 1 postao je dobitan u 49. minuti kod vodstva 2-0, ali je utakmica završila neriješeno 3:3, čime su isplaćeni svi igrači koji su igrali na susret bez pobjednika.

Samo u WWIN-u, drugačiji način igre omogućava da gubitni tiketi mogu biti dobitni s promocijom PREDNOST W2.