Novi Zmaj je u prvom poluvremenu imao i nekoliko sjajnih driblinga, a u jednom trenutku ga nisu mogla zaustaviti ni tri protivnička fudbalera.

Potezima oduševio navijače: Bh. reprezentativac Esmir Bajraktarević briljirao u posljednjem meču

Novi bh. reprezentativac Esmir Bajraktarević (19) igra standardno i veoma dobro u dresu američkog New Englanda.

Fudbaleri New England Revolutionsa su u meču MLS-a deklasirali u gostima Montreal sa 5:0, a Bajraktarević je igrao do 77. minute za pobjednički tim.

Krilni napadač je od Sofascore dobio ocjenu 7.1. Imao je tri udarca prema gola, a u 40. minuti je pogodio stativu.

Esmiru je ovo bio 22. nastup ove sezone u svim takmičenjima. Zabio je dva gola i jednom asistirao.

Dvostruki strijelac za trijumf njegovog tima bio je Wood, dok su po gol zabili Lima, Vrioni te Langoni.

Ekipa New Englanda je odigrala 24 utakmice u tekućoj sezoni te zauzima 12. mjesto u Istočnoj konferenciji sa 24 boda.

Esmir i saigrači u narednom kolu igraju protiv Real Salt Lakea.