Radnik je večeras u Bijeljini u odličnom susretu četvrtog kola PL BiH pobijedio mostarski Velež sa 4:3.

Golijada u Bijeljini: Radnik i Velež odigrali susret u kojem je postignuto sedam golova

Ekipa Radnika je povela u četvrtoj minuti golom Pantelića.

Rođeni su poravnali u 12. minuti preko Lauša, a pet minute kasnije Halilović zabija pogodak za preokret i vodstvo gostiju. Sjajno poluvrijeme okončano je majstorskim golom Mehanovića u 45. minuti koji je pogodio za 2:2.

Igrala se 55. minuta kada je dosuđen penal za Radnik, a siguran sa bijele tačke bio je Krajišnik.

Janjić je u 69. minuti povećao prednost Radnika na 4:2, da bi Haskić u 81. minuti postavio konačnih 4:3.

Radnik je sada drugi na tabeli sa sedam bodova uz meč manje. Velež zauzima osmu poziciju sa tri boda uz susret manje.

Momčad Radnika u narednom kolu gostuje Sarajevu.

Velež će na svom terenu dočekati Igman iz Konjica.