Veliki uspjeh takmičara taekwondo kluba “Black Belt” iz Tuzle na međunarodnom turniru u Bijeljini.

U Bijeljini je u subotu (08.11.2014 g.), peti put po redu održan međunarodni teakwondo turnir “SOKOL OPEN”. Na turniru je učešće uzelo 26 klubova iz pet zemalja sa 483 takmičara.

Taekwondo klub “Black Belt” iz Tuzle na ovom turniru ostvario je veliki uspjeh zauzevši u sveukupnom plasmanu drugo mjesto. Vrijedi napomenuti da je trinaest članova ovoga kluba koji su učestvovali na ovom turniru osvojilo 9 zlatnih medalja, 4 srebrne i 2 bronzane medalje.

Zlatne medalje su osvojili: Anes Brkičević pionir B; Haris Klebic pionir B; Amila Klebic pionirka B; Almedin Karic junior B; Amadea Maršiček seniorka A; Adnan Kozlo senior A
Petar Friedrich senior B

Srebrene medalje: Tarik Dedić pionir B; Ermin Palavrić junior B; Arabela-Lejla Dedić juniorka B; Džeraldina Muratović juniorka B

PAR: AMADEA MARŠIČEK i ADNAN KOZLO – zlatne medalje senior pair A klasa

BORBE: Belmin Mrkaljević junior -55 kg - bronza