Reprezentativac Bosne i Hercegovine Ermedin Demirović postigao je dva pogotka za Stuttgart.

Španski mediji naslovom odali priznanje Ermedinu Demiroviću

Za samo tri minute postigao je dva gola što je bilo dovoljno za tri boda njegovog tima i pobjedu rezultatom 3:1.

S obzirom da Stuttgart igra duel Lige prvaka protiv Reala iz Madrida, Demirović se našao na naslovnoj strani jednog od najuglednijih španskih medija, lista AS.

Vezani članak Ermedin Demirović postigao dva gola za tri minute i donio pobjedu svom timu

Ugledni španski list je čini se sa posebnom pažnjom ispratio novi fantastičan nastup reprezentativca Bosne i Hercegovine.

"Demirović upozorava Madrid", stoji u naslovu, a u nadnaslovu se objašnjava: "Dva gola bosanskog napadača za prvu ligašku pobjedu u sezoni".

"Vrhunski ofanzivni potencijal bi trebao poslužiti kao upozorenje ekipi Carla Ancelottija. Konkretno: Ermedin Demirović", dodaje se u tekstu.