Ermedin Demirović (26) debitovao je u Ligi prvaka u dresu njemačkog Stuttgarta.

Demirović igrao protiv Real Madrida, Dinamo izgubio 9:2 od Bayerna

Real Madrid je večeras na svom terenu savladao Stuttgart sa 3:1, a Demirović je igrao od 75. minute.

Bio je ovo šesti nastup Ermedina ove sezone u svim takmičenjima za Stuttgart. Zabio je četiri gola te jednom asistirao.

Ekipa Reala je povela u večerašnjem dvoboju golom Mbappea u 46. minuti. Stuttgart je stigao do poravnanja u 68. minuti, a gol je zabio Undav.

Rudiger je u 83. minuti pogodio za novu prednost Reala, a konačnih 3:1 postavlja Endrick u 96. minuti.

Nogometaši Bayerna do nogu su potukli zagrebački Dinamo na startu nove sezone Lige prvaka, a šta smo sve gledali na Allianz Areni, Modri mogu čak i biti zadovoljni rezultatom 9:2 koji je bio završni.

Zagrepčani su na kraju dobro i prošli računajući na sve što je Bayern propustio, ali i činjenicu da su im tri gola poništena zbog minimalnih VAR ofsajda.

Tako je Bayern došao do jedne od najubjedljivijih pobjeda posljednjih godina.