Ibišević strijelac i dvostruki asistent za Hertu

Vedad Ibišević doveo je Herthu u vodstvo u 51. minuti meča protiv Union Berlina da bi samo minutu kasnije asistirao kod drugog gola koji je postigao Lukebakio.

Nakon sjajne akcije Ibišević je u svom stilu zabio za 1:0, a već u narednom napadu domaći tim je povećao prednost, a strijelac ovog puta je bio Dodi Lukebakio na asistenciju Vedada Ibiševića.

Herta je u 63. minuti povisila prednost na 3:0, strijelac gola bio je Cunha, a asistenciju je upisao ponovo sjajni Vedad Ibišević.

Podsjetimo, Ibišević je u prošlom kolu također postigao pogodak za Hertu kada su u gotima slavili sa visokoh 3:0 protiv Hoffenheima.