Foto: Tuzlanski.ba

Kompanija Junuzović  Kopex d.o.o  raspisuje Oglas za prijem u radni odnos na poziciji 'poslovni sekretar'.

Uslovi koje kandidat treba ispunjavati:

SSS/IV stepen stručne spreme, društvenog ili tehničkog smjera

Ostale sposobnosti i znanja:

- poznavanje engleskog jezika

- sposobnost profesionalnog komuniciranja i lijepog govora

- rad s uredskom opremom

- sposobnost za timski rad

- komunikacija u skladu s pravilima etike

- pregovaranje, strateško razmišljanje

- sposobnost govora u javnosti

- upravljačke sposobnosti

- vrlo dobro poznavanje i sposobnost rada u Microsoft  365

Opis poslova radnog mjesta:

- Prima stranke i telefonske pozive i  usmjerava ih traženim zaposlenicima,

- Vodi DMS protokol društva,

- Prima, raspoređuje i otprema prispjelu poštu, nakon zavođenja/razvođenja u djelovodni protokol,

- Prilikom otpreme kontroliše da li su dokumenti potpisani i da li isti imaju navedene priloge,

- Arhivira kopije otpremljenih dopisa, ponuda, ugovora, računa, i svih ostalih dokumenata, prema redosljedu otpreme, u odgovarajuće registratore,

- Brine se o arhiviranju i čuvanju arhivske građe i registratorskog materijala  ” JUNUZOVIĆ-KOPEX ” d.o.o Lukavac,

- Radi i druge poslove po nalogu direktora ” JUNUZOVIĆ-KOPEX ” d.o.o Lukavac.

- Obavlja i druge poslove utvrđene zakonom, aktima društva i odlukama

- Zadužuje se sredstvima rada koji pripadaju ovom radnom mjestu,

- Obavlja poslove u skladu sa svojom stručnom i životnom naobrazbom

- Pridržava se mjera zaštite na radu i zaštite od požara

- Obavezno komunicira putem elektronske pošte (e-mail-a),

Ukoliko ste ambiciozna, lojalna i vrijedna osoba i želite da se zaposlite i napredujete u kompaniji koja profesionalno pristupa poslovanju i motiviše svoje zaposlene, onda ste prava osoba za naš tim.

Prijavu na radno mjesto možete izvršiti slanjem biografije (CV-a) na e-mail adresu [email protected] ili putem pošte na adresu Studenac bb Modrac, 75.300 Lukavac sa naznakom Prijava na konkurs.