Gdje gledati utrku Elvedine Muzaferije u Svjetskom kupu?

Najbolja bh. skijašica Elvedina Muzaferija nalazi se u vrhunskoj formi, a danas ima priliku da nastavi u sjajnom ritmu.

Završnica i finala Svjetskog kupa, na rasporedu je u austrijskom Saalbachu od 16. do 24. marta u muškoj i ženskoj konkurenciji.

Visočanka je već osigurala kartu za finale u disciplini spust, a danas ima lijepu priliku da se nađe među 25 najboljih skijašica sezone i u superveleslalomu. Trenutno zauzima 24. mjesto u poretku Super-G-ja, a sa današnjom dobrom vožnjom, plasirala bi se u finale superveleslaloma.

Utrku iz norveškog Kvitfjella možete pratiti na kanalu Eurosport od 11 sati. Bh. skijašica će imati najbolji start u karijeri, a to je 23. pozicija.

U ovoj sezoni bila je nadomak postolja u Svjetskom kupu, kada je završila na četvrtom mjestu na trci spusta u Crans Montani i upisala najveći rezultat karijere. Osvojila je prvi put u karijeri Evropa kup. (N1)