Bez pobjednika na Grbavici: U finišu susreta Željezničar izbjegao poraz od Slobode

U okviru  sedmog kola Premijer lige Bosne i Hercegovine na stadionu Grbavica fudbaleri Slobode i Željezničara su podijelili bodove. Rezultat nakon posljednjeg sudijskog zvižduka glasio je 1:1.

U 13. minuti Mujezinović je pokušao iz velike udaljenosti, ali Bukvić sjajnom paradom spašava Slobodu. U 44. minuti dvije velike prilike za Slobodu, Bender je najprije odbranio udarac Mehmedovića, lopta se odbila do Maksimovića, ali on prebacuje prazan gol!

Prvo poluvrijeme na stadionu Grbavica okončano je bez golova.

Prvi pogodak se vidio u 80. minuti susreta kada su izabranici Mladena Žižovića pogodili mrežu Željezničara. Lijep gol sa ivice kaznenog prostora postigao je rezervista Said Husejinović. Iskusni ofanzivni veznjak se namjestio na svoju desnu nogu i preciznim udarcem plasiralo loptu u sami ugao.

Kada su svi pomislili da tri boda putuju za Tuzlu Zdunić u 90. minuti donosi poravnanje Plavima za konačnih 1:1. (Tuzlanski.ba)