Balotelli s dva gola donio pobjedu Milanu! (VIDEO)

Posljednji susret 23. kola talijanske Serije A na San Siru odigrali su Milan i Udinese.

balotelli milanRossoneri su slavili nakon pogotka Marija Balotellija iz penala u 93. minuti. Do tog trenutka rezultat je glasio 1:1, a Balotelli je bio strijelac i prvog gola.

Nakon samo 25 minuta igre Milan je stigao u vodstvo, a pogodak je postigao - Mario Balotelli! U svom debiju za Rossonere Super Mario je počeo isplaćivati uložene klupske milione.Rossoneri su bili puno bolji u prvom dijelu, ali na odmor se odlazi s minimalnom prednošću. Ipak, da se primijetiti da je ovo jedan novi Milan, puno ozbiljniji od onog s početka ove sezone.

U 55 . minuti Udinese dolazi do izjednačenja. Muriel je odlično dodao loptu do Pinzija, koji izlazi sam na Ameliu i pogađa za 1:1.

U posljednjoj minuti El Shaarawy pada i sudac pokazuje na bijelu tačku, što je itekako izazvalo velika negodovanja kod gostujućih igrača. Prethodno je Balotelli proigrao svog suigrača iz napada.

Balotelli je izveo penal i pogodio za veliko slavlje na San Siru. Debi iz snova za kontroverznog italijanskog napadača.