Anel Ahmedhodžić, fudbaler koji je u centru pažnje zbog razlaza sa reprezentacijom Bosne i Hercegovine, sinoć je odigrao svih 90 minuta u susretu Hull Citya i Sheffield United-a.

Ahmedhodžić sinoć odigrao svih 90 minuta: Navijači mu pripredili nezaboravne momente

Iako je prije nekoliko dana napustio okupljanje reprezentacije zbog povrede, Ahmedhodžić se sinoć našao u prvoj postavi svog tima, odigrao svih 90 minuta, te bio ključni igrač u odbrani za pobjedu rezultatom 2:0.

Nakon utakmice, navijači su se potrudili da mu daju do znanja koliko cijene njegov trud te su mu priredili ovacije koje će sigurno dugo pamtiti.

Upravo je trener Chris Wilder odgurnuo Ahmedhodžića prema tribinama sa navijačima.

Podsjećamo, proteklih dana ovaj fudbaler se oglasio izjavom kako se privremeno povlači iz reprezentacije BiH, a onda je Emir Spahić, direktor nacionalne selekcije oštro i direktno rekao da za njega više nema mjesta u bh. reprezentaciji.

Vezani članak Spahić o Ahmedhodžiću: Pozvati ga ponovo bila bi velika uvreda za sve one koji vole ovu zemlju