Vrančić golčinom iz slobodnjaka u sedmoj minuti nadoknade spasio bod Norwichu

Popularno

Sjajan i nadasve dramatičan meč odigrale su večeras na Carrow Roadu momčadi Norwich Cityja i Sheffield Wednesdayja.

Norwich City glasio je za izrazitog favorita i prvi je došao do vodstva preko Stiepermanna u 19. minuti.

U nastavku je uslijedio šokantan preokret gostiju preko Forestierija (33’) i Fletchera (53’).

Taj rezultat stajao je na semaforu sve do 97. minute, kada bh. internacionalac Mario Vrančić (29) fantastičnim golom iz slobodnog udarca pogađa za 2:2 i spašava Norwich Cityju bod.

Vrančić je prethodno ušao u igru u 80. minuti.

Večerašnji gol bio mu je osmi ove sezone na 35 mečeva. Upisao je i pet asistencija.

Norwich City je tako tri kola prije kraja ostao na prvom mjestu sa 87 bodova i nalazi se vrlo blizu plasmana u Premiership, s obzirom da Sheffield Unitedu i Leeds United na drugoj, odnosno trećoj poziciji, bježi pet bodova. (Reprezentacija.ba)