Pogledajte golove sa utakmice FK Sloboda - FK Rudar Kakanj

Veoma važna pobjeda crveno-crnih pred nastavak prvenstva...

fk-sloboda-sastav-tusanj2

U utakmici 10. kola Prve lige FBiH na Tušnju su snage odmjerili Sloboda i Rudar. Odlučni da se osvete Kakanjcima za poraz iz prošle sezone, crveno-crni su od prve minute okupirali gostojući gol.

Na prvi gol, čekalo se do 18. minute kada Musić izvodi centaršut sa preko 30 metara, Tirić istrčava na loptu koju glavom šutira Čejvanović ona se odbija i dolazi do Selamovića koji glavom trese mrežu Rudara.

Dvije minute nakon prvog gola, Mehidić snažno šutira iskosa sa lijeve strane lopta se odbija od lijevu stativu, a na nju natrčava Mujkić te povećava prednost Slobode na 2:0.

U drugom poluvremenu, u 70 minuti gostujući igrač, Kobilica prolazi po desnoj strani i preciznim udarcem posprema loptu u donji deasni ugao golmana Ribića za konačnih 2:1. (Tuzlanski.ba)  {igallery id="126" cid="406" pid="1" type="classic" children="1" showmenu="1" tags="" limit="25"}