Fudbaleri Slobode u utakmici 25. kola Prve nogometne lige Federacije BiH u Kaknju protiv ekipe Rudara poveli su rezultatom 1:0 u 63 minuti strijelac za crveno-crne bio je Sulejman Krpić iz jedanesterca.

Radost Tuzlaka nije dugo trajala jer su fudbaleri Rudara preko Mirvića u 70 minuti koji je preciznim šutem sa oko 16 metara savladao golmana Slobode Hadžića.

Treba istaknuti da se susret Rudara i Slobode igra po izuzetno teškom terenu zbog jake kiše koja je pala uoči same utakmice.

Fudbaleri Slobode sa tribina imaju podršku nekoliko stotina navijača, koji su se 15-tak minuta prije početka utakmice sukobili sa policijom, kako smo nezvanično saznali nekoliko osoba je lišeno slobode.

Sukobi između navijača Slobode i policije nastavljeni su u 64. minuti.

Podsjećamo prvo poluvrijeme na stadionu u Kaknju završeno je bez golova uz incijativu domaćih fudbalera.

U Banovićima ekipa Budućnosti i dalje ima minimalnu prednost od 1:0 kada je već u 2 minuti za Budućnost pogodio kapiten Mujić. (Tuzlanski.ba)