Pjanić sa dva gola srušio Napoli (VIDEO)

U prvoj utakmici 8. kola italijanske serije A sastali su se Roma i Napoli

pjanke

Prvoplasirana Roma na svom terenu u derbiju 8. kola ugostila je drugoplasirani Napoli. Nakon prvih 45 minuta zahvaljujući našem reprezentativcu Miralemu Pjaniću Roma je došla do prednosti od 1:0 u trećoj minuti sudijske nadoknade, kada je nakon sjajnog slobodnjaka Pjanića savladan golman Napolija Reina.

U nastavku susreta Roma je nastavila dominirati i stvarati šanse, promjene rezultata nije bilo sve do 71 minute kada je Mali princ ponovo stupio na scenu. Ovoga puta popularni Mire je mrežu gostiju pogodio sa bijele tačke, što se na kraju ispostavilo kao konačan rezultat utakmice. Tako je Roma nakon 8. odigranih ostala čvesto na vrhu tabele sa maksimalnim učinkom i osvojenih 24 boda. Po svemu sudeći popularna Vučica ove sezone ima sjajnu ekipu koja  želi osvojiti scudetto, što bio za Tottija bilo opraštanje od fudbala kao iz najljepše bajke.