Manijaci bakljama i počupanim stolicama 'dočekali' Lešinare (VIDEO)

Derbi susret 19. kola BH Telecom Premijer lige BiH između Željezničara i Borca prekinut je u 42. minuti kod rezultata 0:0.

manijaci-neredi

Prekid su izazvali domaći navijači, koji su bili smješteni na sjevernoj tribini stadiona Grbavica, u trenutku kada su na dio tribine predviđen za gostujuće navijače, počeli pristizati pristalice Borca.

Uslijedilo je potom nekoliko minuta ružnih scena, domaći navijači stolicama i bakljama gađali su gostujuće koji su odmah vraćeni u autobuse, a potom su zauzeli mjesta na istočnoj tribini, piše Radiosarajevo.

Meč je nastavljen nakon desetominutog prekida. Željezničar je u ovoj utakmici slavio minimalnu pobjedu rezultatom 1:0, a strijelac jedinog pogotka bio je Muamer Svraka u 59 minuti. Ovom pobjedom Željezničar je osvojio titulu jesenjeg prvaka BH Telecom Premijer lige BiH.