Fudbaleri Slobode plasirali su se u osminu finala Kupa Bosne i Hercegovine nakon velike pobjede nad sarajevskim Željezničarom rezultatom 1:0, a nakon utakmice uslijedilo je veliko slavlje u svlačionici.

Erupcija i pjesma u svlačionici Slobode nastala je kada se pojavio predsjednik Senad Mujkanović, koji je potom poveo navijanje.

@tuzlanski_ba

Ludnica u svlačionici Slobode

♬ original sound - Tuzlanski.ba

"Niko, niko, samo Sloboda", grmilo je u svlačionici Slobode, a potom su igrači pjesmom poslali jasnu i šaljivu poruku predsjedniku Mujkanoviću:

"Bit će plata, bit će premija", pjevali su razdragani nogometaši Slobode koji očekuju nagradu nakon zaslužene pobjede.

Gol odluke u 83. minuti postigao je Tarik Kapetanović, koji je sjajno pogodio mrežu Željezničara izvanrednim udarcem sa preko 20 metara.

"Vjerovali smo i na kraju pokazali da možemo srušiti svakoga na našem Tušnju pa i FK Željezničar. Veliko hvala svima Vama koji ste nas bodrili tokom svih 90 minuta večeras Ovo je Vaša pobjeda, ovo je Vaša noć." naveo je predsjednik Mujkanović. (Tuzlanski.ba)