U Tuzla Cityu sumnjaju u regularnost: Da li je unaprijed određen pobjednik utakmice u Trebinju?

Ekipa Tuzla Cityja danas u okviru 17. kola gostuje u Trebinju protiv Leotara.

Meč na stadionu 'Police' je počeo u 13:00 sati, a trenutni rezultat je 3:0 u korist domaćina.

Golove za Leotar postigli su Dejan Uzelac u 2. minuti, Mahir Karić u 26., dok je za velikih 3:0 mrežu Tuzlaka pogodio Boban Georgiev u 30. minuti.

Neposredno pred početak utakmice, iz tabora Cityja, sa sumnjom u regularnosti današnjeg suđenja, oglasili su se na zvaničnoj Facebook stranici kluba.

Naime, kako ističu iz tuzlanskog kluba, na objavljenoj fotografiji, u jednom ugostiteljskom objektu, Robert Zrilić, predsjednik Komiteta za suđenje NSBiH, sastao se sa službenim licima današnjeg meča.

"Je li unaprijed određen današnji pobjednik?", naveli su na Facebook stranici Tuzla Cityja.