Sloboda u pripremnom susretu savladala Budućnost iz Banovića rezultatom 1:0

sloboda buducnost

Iako je šef stručnog štaba Slobode Denis Sadiković tokom zimske pauze ostao bez skoro deset igrača koji su napustili klub, želje za uspjehom i dobrim rezultatom  nije nedostajalo na današnjem kontrolnom susretu koji je Sloboda odigrala sa ekipom Budućnosti iz Banovića.

sloboda buducnost1

Golobradi fudbaleri, lijep sunčan dan i novoizgrađeni pomoćni teren na kojem se odigrao ovaj susret privukli su pažnju oko stotinjak gledalaca koji su došli vidjeti mladi tim Slobode.

sloboda buducnost3

Fudbaleri Slobode nešto bolju igru u prvom poluvremenu krunisali su pogotkom, strijelac za Slobodu bio je Redžić. U nastavku susreta gosti iz Banovića preuzeli su terensku incijativu koju nisu uspjeli krunisati pogotkom.

sloboda buducnost2

Ovo je bila prva utakmica crveno-crnih sa Tušnja u 2013. godini. U subotu 2. februara Sloboda će odigrati još jedan pripremni meč takođe na pomoćnom terenu stadiona Tušanj, za protivnika će imati ekipu Rudara iz Ugljevika susret je zakazan za 13:00 sati.