Ibričić vodio Kasimpasu do velikog preokreta: Galata pala! (VIDEO)

Senijad Ibričić, bh. reprezentativac, pogodio je u svom debiju u dresu Kasimpase...

ibricic

Kasimpasa je s 2:1 savladala vodeći Galatasaray, iako su gosti iz Istanbula u 16. minuti prvi došli do vodstva preko Johana Elmandera. Ipak, deset minuta kasnije semafor je pokazivao rezultat 1:1, nakon što je Ibričić poslije sjajnog solo prodora pogodio.

Na predah se otišlo pri ovome rezultatu. U nastavku su domaći stigli i do potpunog preokreta, a u strijelce se upisao Tabare Viudez. Na kraju se ispostavilo da je ovaj pogodak bio posljednji na susretu, tako da su igrači Kasimpase stigli do veoma bitne pobjede.

Istaknimo da je bh. ofanzivac igrao do 67. minute, a u drugom poluvremenu zaradio je i javnu opomenu.

Galata je još uvijek vodeća ekipa lige s 33 boda na kontu, s tim što Bešiktaš ima utakmicu manje, uz tri boda manje. Nova ekipa našeg Ibričića sada na kontu ima 27 bodova i izjednačena je na četvrtoj poziciji s Fenerbahčeom.