Golčina s centra za pobjedu u zadnjim sekundama (VIDEO)

Na malom Twerton Parku naguralo se oko 1.000 gledatelja koji su 90 minuta gledali uspavanku, a onda u četiri minute nadoknade vidjeli tri gola.

Bath City i Weston Super Mare igrali su jednu od ključnih utakmica u borbi za ostanak u šestoj ligi engleskog natjecanja, a nakon dugih i iscrpljujućih 0:0 susret je riješen u sudačkoj nadoknadi gdje su pala ukupno čak tri gola u četiri minute.

Prvo je Scott Willson pogodio za vodstvo gostiju u 91. i tako vjerovatno pomislio da je riješio susret, no u 93. je Tyler Harvey izjednačio iz penala nakon što je igrač gostiju rukom spriječio gol i dobio crveni karton. Samo minutu kasnije Harvey je uzeo loptu na centru, primjetio da je gostujući golman daleko od svog gola i potegnuo. Lob je završio u mreži za ludnicu na malom Twerton Parku na kojem se naguralo oko 1.000 gledatelja.  (Tuzlanski.ba)