Četvrtak, 2. Maja 2024.

Fudbaleri Osijeka trenirali u šest ujutro nakon rušenja Hajduka na Poljudu

Osijek je rezultatom 2:0 pobijedio Hajduka na Poljudu u okviru 12. kolu SuperSport HNL-a.

Osječane je u vodstvo doveo Petar Brlek u 46. minuti, a pobjedu je autogolom potvrdio Hajdukov golman Ivan Lučić u 74. minuti, od kojeg se lopta nesretno odbila nakon udarca Naila Omerovića.

Zoran Zekić se tako na Osijekovu klupu vratio velikom pobjedom i približio Osijek na pet bodova zaostatka za vodećom Rijekom. Osječani su oko šest ujutro stigli u svoj kamp na Pampasu i odmah odradili aktivacijski trening nakon dugog puta. Osijek je to objavio na društvenim mrežama oko sedam ujutro i oduševio fanove.

“Dobro jutro Bijelo-plavi! Momčad Zorana Zekića po povratku iz Splita odradila je trening na Opus Areni”, stoji u opisu jutarnjeg videa.

View this post on Instagram

A post shared by NK Osijek (@nkosijek)

Vezano | Mladić koji je ponikao u Slobodi oduševio igrom na Poljudu, postigao i pogodak