U Engleskoj premijer ligi danas na rasporedu redovno 21.kolo

dzeko cityZa ljubitelje fudbala u Bosni i Hercegovini svakako najinteresantniji susret je Man City - Sotke. U prošlom kolu je za građane zaigrao od prve minute i za manje od 5 minuta provedenih na terenu pokazao šta zna, Edin Džeko je blistao na utakmici Norwich - City i svojim golovima obezbjedio građanima nova tri boda. Odlična igra našeg reprezentativca jednostavno je primorala trenera Roberta Mancinija da i danas u utakmici Man.C - Stoke Džeko zaigra od prve minute.

Danas im u goste dolazi Stoke za koji brani takođe naš reprezentativac Asmir Begović, da Džeki neće biti nimalo lako savladati svog reprezantativnog kolegu Begovića govori podatak da je Stoke poražen samo tri puta u dosadašnjem dijelu prvenstva i primili su svega 17 golova u 20 odigranih kola.

Prema svemu sudeći ovo će biti susret najjačeg napada i najbolje odbarane u Engleskoj premijer ligi. Utakmica se igra od 16:00 sati.