Najbolji bh. teniser Damir Džumhur u velikom stilu je odbranio titulu na Challenger turniru u Istanbulu.

Međedović se svađao sa sutkinjom, umiješao se Džumhur: Nemoj samo s*anje da praviš...

Džumhur je u finalu turnira bio bolji od srbijanskog tenisera Hamada Međedovića, a do pobjede je došao u dva seta rezultatom 6:4, 6:2.

U mečevima prvog reketa Bosne i Hercegovine uvijek je zanimljivo, a nerijetko ih obilježe rasprave sa protivničkim igračima i sudijama.

Vezani članak Damir Džumhur savladao srpskog tenisera i osvojio turnir u Istanbulu

Džumhur je zbog svog temperamenta tokom karijere često bio u takvim situacijama, a danas se u sličnoj našao i njegov protivnik.

Naime, Džumhur je u sedmom gemu drugog seta napravio novi brejk koji mu je donio servis za meč, a to je Međedovića razbjesnilo te je napucao loptu na tribine.

Glavna sutkinja mu je dala opomenu i oduzela poen zbog čega je Međedović ušao u raspravu sa njom, a onda se u sve umiješao i Džumhur.

Vezani članak Poznato koliko je Džumhur zaradio osvajanjem titule na Challengeru u Istanbulu

Džumhur kao iskusniji igrač koji je mnogo puta bio u takvim situacijama, pokušao mu je objasniti da od rasprave nema ništa što se moglo jasno čuti u prenosu.

"Nemoj da se raspravljaš, ništa nećeš promijeniti. Samo nemoj nikakvo s*anje da praviš. Razumiješ?, poručio je bh. teniser poučen svojim iskustvom..

Pogledajte ovu situaciju u videoprilogu.