Pogledajte gol Edina Džeke na Tušnju, kojim je BiH povela sa 3:0 protiv Lihtenštajna (VIDEO)

Na Tušnju u Tuzli završeno je prvo poluvrijeme, a Zmajevi su za 25 minuta postigli tri gola u prijateljskoj utakmici protiv reprezentacije Lihtenštajna.

Vedad Ibišević je s dva pogotka u današnjem susretu protiv Lihtenštajna prestigao Elvira Bolića na listi najboljih strijelaca bh. reprezentacije svih vremena. Popularni “Vedator” je došao na brojku od 23 gola u nacionalnom dresu.

Od 24-te minute BiH je povela sa 3:0 i to zahvaljujući golom Edina Džeke. To je njegov prvi gol u reprezentaciji sa trakom kapitena.  (Tuzlanski.ba)