Slobodi bod u Gradišci, Košarkašicama Jedinstva domaći poraz

sloboda-jedinstvoy

U okviru 17.kola Premijer fudbalske lige BiH Sloboda je na gostovanju u Bosanskoj Gradišci kod ekipe Kozare odigrala neriješeno 1:1.

\"sloboda-jedinstvoy\"Nakon neugodnog poraza na domaćem terenu od Sarajeva fudbaleri Slobode u Bosanskoj Gradišci nisu smjeli izgubiti. Pehilj je sa 11 metara doveo Kozaru u vodstvo u 68. minuti. Zlata vrijedan bod Tuzlacima donio je Jasmin Mešanović pogodivši mrežu domaćih za konačnih 1:1 u 81. minuti.

Košarkašice Jedinstva BH Telekom i drugi put su poražene od ekipe Mladi Krajišnik sa 74:87.

U domaćem timu najbolja je bila Irma Rahmanović sa 27 poena, Zdenka Kovačević je postigla 17, a Amra Dindić 10 poena. Sa ovim porazom Jedinstvo BH Telekom zauzima poziciju broj četiri uz omjer od dvije pobjede i dva poraza.