Četvrtak, 18. Aprila 2024.

Poraz u komšiluku: Sloboda minimalno poražena od Radničkog u Lukavcu

sloboda-lukavac

U okviru 10. Kola Prve nogometne lige FBiH Sloboda je gostovala u Lukavcu kod FK Radničkog.

U okviru 10. Kola Prve nogometne lige FBiH Sloboda je minimalno poražena u Lukavcu, rezultatom 1:0. Ključni trenutak susreta bio je u 17. minuti kada je domaći fudbaler Mirnes Salihović doveo svoj tim u vodstvo.

Sloboda je u drugom poluvremenu preuzela incijativu, imala veliki broj šansi za izjednačenje, a najzaslužniji što su sva tri boda ostala u Lukavcu je domaći golman Lugavić koji je nekoliko puta vadio loptu iz gola.

Sloboda je utakmicu privela kraju bez čak tri igrača a bilježimo još i bakljade na obje strane, zbog kojih zabilježen i kraći prekid utakmice…