Pogledajte kako je Mehmedović “srušio” Banjalučane i donio Slobodi vrijedan trijumf

Fudbaleri Slobode su u sklopu petog kola Premijer lige BiH u Banovićima savladali ekipu Borca, a konačan rezultat ovog meča je glasio 2:0.

Sloboda je danas u susretu petog kola Premijer lige BiH pobijedila banjalučki Borac rezultatom 2:0. Meč se igrao u Banovićima jer je u toku rekonstrukcija travnjaka na stadionu Tušanj u Tuzli, a Sloboda je u oba poluvremena zabila po jedan gol.

Tuzlaci su do prednosti stigli u 42. minuti, a strijelac gola bio je Mehmedović. Slobodin 19-godišnjak je u 57. minuti postavio konačnih 2:0.

Bila je ovo prva pobjeda za Slobodu u novoj sezoni, dok je Borac doživio drugi poraz.

Sloboda je trenutno osmoplasirana sa četiri boda, ali ima i dva susreta manje.

Borac zauzima treću poziciju sa sedam osvojenih bodova.