Miske ušao sa klupe, uzeo kapitensku traku, asistirao, pa postigao gol! (VIDEO)

Danas se igralo 25. kolo kineske Super Lige, a Guizhou Renhe ugostio je ekipu Changchun Yataija

miskeee

Na poluvrijeme se otišlo rezultatom 0:0, a trener domaćih u drugom poluvremenu uvodi u igru Zvjezdana Misimović. Rekorder po broju nastupa u fudbalskoj reprezentaciji BiH u 74. minuti asistira Rafi Jordi koji pogađa za 1:0.

Da je jedan od najboljih fudbalskih tehničara na svijetu, u reprezentaciji popularni "Tata Miske" pokazuje u 93. minuti utakmice kada postiže fantastičan gol za 2:0.

Zlatan Muslimović se nakon povrede zadnje lože danas ponovo našao u sastavu Guizhoua. Iako je bio spreman za nastup trener domaćih ga je odlučio poštediti današnjeg meča.

Guizhou Renhe je četvrtoplasirana momčad prvenstva nakon 25 odigranih kola sa 38 osvojenih bodova. (Reprezentacija.ba)