Miralem Pjanić nakon isključenja zbog gluposti: Nastavljam se boriti

Miralem Pjanić isključen je zbog prigovora na utakmici Bešiktaša i Antalye.

Pred kraj utakmice dva puta zaredom je prigovorio sudiji, koji mu je u kratkom roku pokazao dva žuta kartona i put u svlačionicu.

Pjaniću je crveni karton sigurno teško pao, jer u karijeri ne pamti previše isključenja, pa je dva dana poslije osjetio potrebu da se oglasi navijačima.

“Nastavit ću se boriti za naše crno-bijele protiv svega. Ponosan sam što sam orao”, poručio je Pjanić navijačima Bešiktaša, čiji je zaštitni znak orao.

Fudbaleri Bešiktaša odigrali su samo 0:0 protiv Antalye u meču 24. kola turske Superlige i još jednom razočarali svoje navijače.

Pjanić je igrao od prve minute za Bešiktaš, a u 88. minuti je propustio veliku šansu. Naš reprezentativac je sa nekih sedam metara šutirao prema golu gostiju, ali lopta je pogodila stativu.

Pjanić ove sezone odigrao je 21 utakmicu za Bešiktaš. Napravio je pri tome četiri asistencije. Bešiktaš je sedmi u Turskoj.