Subota, 27. Aprila 2024.

Izgubljeni bodovi na Tušnju: Mladost DK ostaje jedina neporažena ekipa u ligi (FOTO)

U 8. Kolu BHT Premijer lige BiH fudbaleri Slobode na stadionu Tušanj pred oko 2.000 gledatelja danas su remizirali protiv ekipe Mladosti DK rezultatom 1:1.

Fudbaleri Slobode pred domaćim navijačima dočekali su neugodnu ekipu Mladosti. Početak utakmice obilježila je igra između dva kaznena prostora bez ozbiljnijih prilika. U 22. minuti hladan tuš za navijače Slobode. Kapiten Šišić je prošao po strani i na kraju matirao domaćeg golmana za slavlje gostiju.

U nastavku prvog poluvremena fudbaleri Slobode su pokušavali postići pogodak ali bez konkretne realizacije. Prvo poluvrijeme okončano je rezultatom 0:1 za ekipu Mladosti.

U drugom poluvremenu, Sloboda je pokušavala doći do izjednačenja, a gosti su čekali ali i stvarali šanse iz kontra napada. U 63. minuti Sloboda dolazi izjednačenja. Nakon odličnog prodora Subića, loptu u nebranjeni dio gola šalje Sulejman Krpić za rezultat 1:1. Do kraja susreta Sloboda je stvarala prilike ali do promjene rezultata nije došlo. (Tuzlanski.ba)