Utorak, 23. Aprila 2024.

Genijalni Ibrahimović: Makazicama loptu zakucao u rašlje (VIDEO)

U okviru 16. kola američke MLS lige Los Angeles Galaxy Zlatana Ibrahimovića poražen je na domažem terenu od New England Revolutiona s 2:1. Utakmicu je ponovno obilježio 37-godišnji švedski napadač, koji je postigao ‘nestvaran’ pogodak makazicama.

Gosti, koji drže tek 11. mjesto na prvenstvenoj tabeli, u 60. minuti poveli su 2:0, nakon gola Bunburyja i druge asistencije Carlesa Gila. Galaxy nikako nije uspio postići pogodak da se vrati u utakmicu, sve do 84. minute i trenutka genijalnosti jednog od najboljih napadača svijeta svih vremena.

Ibrahimović je jednu visoku loptu primio na prsa, pa ju desnom nogom, iako je bio okrenut prema golu, prebacio iza leđa, brzinski se okrenuo i “makazicama” je zakucao u rašlje s nekih 10-ak metara.

Pogledajte trenutak totalne genijalnosti…