Petak, 26. Aprila 2024.

Džeku nakon susreta Lige prvaka dočekalo i treće poluvrijeme: Tata je sa ovom loptom dao dva gola

Inter je sinoć savladao Viktoriju Plzen sa 4:0 uz sjajnu partiju Edina Džeke koji je postigao dva gola, te je proglašen za igrača utakmice.

Edinu Džeki na kraju sezone ističe ugovor, ali o tome ne razmišlja.

“Ne razmišljam o tome, sezona je u toku. Osjećam se dobro i znam da još mogu da igram na ovom nivou, a onda će sve ostalo doći.”

Inter je bio bolji od Viktorije Plzen sa 4:0 i tom pobjedom osigurao plasman u 1/8 finala. U posljednjem kolu grupne faze Inter će gostovati Bayernu.

Džeko je na tribinama imao i vjernu podršku, Dani, Una i Amra bodrili su svaki potez bh. dijamanta, radovali se golovima a nakon susreta uslijedilo je treće poluvrijeme.

Naime, u podzemnoj garaži odigran je porodični fair-play susret upravo sa loptom sa kojom je Edin postigao dva pogotka. Nasljednik Dani je iskoristio priliku i demonstrirao i do sada stečene vještine. (Tuzlanski.ba)

Ključne riječi: , , , , ,