Nedjelja, 28. Aprila 2024.

Dudić sa Radničkim u odličnom meču remizirao protiv Partizana i donio Zvezdi prvo mjesto

Radnički iz Kragujevca, kojeg sa klupe predvodi bh. stručnjak Feđa Dudić, večeras je odigrao neriješeno u gostima protiv Partizana, a konačan rezultat ovog susreta glasio je 3:3

Gosti su poveli u sedmoj minuti golom Gluščevića, da bi devet minuta kasnije Geoffrey pogodio za 0:2. Partizan je smanjio prednost gostujućeg tima u 39. minuti preko Saldanhe, a Natcho je u 44. minuti donio poravnanje beogradskoj ekipi.

Izabranici Dudića su u nastavku meča stigli do nove prednosti, a u 74. minuti je Vidakov pogodio za 2:3, da bi Belić u 88. minuti postigao gol i postavio konačan rezultat ovog susreta od 3:3.

Poslije osvojenog boda protiv Partizana, Radnički se nalazi na 11. mjestu ligaške tabele sa 22 boda, dok je beogradski tim drugi na tabeli sa 44 boda, te ima dva boda manje od prvoplasirane Crvene zvezde.

Podsjetimo, Siniša Saničanin je igrao do 82. minute za Partizan, dok je Dudića, koji je bio suspendovan, na klupi mijenjao pomoćnik i nekadašnji trener Slobode, Adnan Jahić.