Srijeda, 24. Aprila 2024.

Nagradna igra: Pogodi tačno vrijeme prvog gola i osvoji nagradu!

nagradna-igra-pub1

Noćas sa početkom u 20:45h odigrat će se i druga polufinalna utakmica.

\"nagradna-igra-pub1\"Noćas je na rasporedu i druga polufinalna utakmica Lige prvaka između Chelsea i Barcelone, očekujemo dobru predstavu i mnogo golova. Preporođeni Englezi uz ogromnu podršku domaćih navijača na Stamford Bridgu, svim silama nastojat će pronaći rješenje da osujete čarobnjaka Mesija u nastojanju da po ko zna koji put rastuži navijače onih klubova protiv kojih igra. Da li će mu to uspjeti, ostaje nam da vidimo noćas u 20:45h

St. James\'s Pub vas nagrađuje. Naime, vaša obaveza je da pogodite tačan minut prvog postignutog pogodka na utakmici, a Irski prijatelji vas nagrađuju konzumacijom u iznosu od 15KM za revanš na Nou Campu, DVD-om Grad na zrnu soli i sa 10 razglednica svih djelova Tuzle.

Molimo vas da pročitate i detaljne uslove, kako nebi bilo nesporazuma oko učestvovanja u još jednoj od brojnih nagradnih igara koje vam priređujemo:

PRAVILA NAGRADNE IGRE:

1. Da na ovome LINKU postanete prijatelji St. James\'s Puba tako što ćete LIKE njihovu stranicu.

2. Da do sada niste osvajali nagradu

3. Možete prognozirati samo jednom

4. Ukoliko se desi da niko od vas ne pogodi tačan minut… uzimamo prognozu onoga ko bude najbliži

5. Ukoliko se desi da imamo dvije najbliže prognoze npr. 15. i 17. min. a gol padne u 16.min. nagradu dodjeljujemo onome ko je prognozirao prij,e dakle prognozer 15. minuta će biti dobitnik

6. Ako se desi da u susretu ne bude pogodaka, poništavamo sve vaše prognoze i nagradu dodjeljujemo uz pomoć programa \”The Hat\” slučajnim odabirom…