Potrebno više izvršilaca za dvije pozicije na benzinskoj pumpi
Foto: Tuzlanski.ba

Na osnovu ukazane potrebe radi proširenja obima poslovanja, kompanija Junuzović  Kopex d.o.o  raspisuje Oglas za prijem u radni odnos na pozicijama 'rukovodilac benzinske pumpe' i 'radnik na benzinskoj pumpi'.

RUKOVODILAC BENZINSKE PUMPE

Lokacija: ''Benzinska pumpa Lukavac Grad'' u Lukavcu

Uslovi koje kandidat treba ispunjavati:

- VSS/SSS

- Iskustvo na istim ili sličnim poslovima

- Vozačka dozvola B kategorije

- Poznavanje rada na računaru

Omogućavamo Vam:

- Redovna i stimulativna primanja

- Uvođenje u posao kroz interne obuke u postojećem okruženju

- Podršku kolega iz svih sektora kompanije

- Rad u dinamičnom okruženju

- Edukativni materijali i interne obuke vezane za proizvode i vještine prodaje

Ukolliko ste ambiciozna, lojalna i vrijedna osoba i želite da se zaposlite i napredujete u kompaniji koja profesionalno pristupa poslovanju i motiviše svoje zaposlene, onda ste prava osoba za naš tim.

Prijavu na radno mjesto možete izvršiti slanjem biografije (CV-a) na:

- e mail adresu [email protected] ili [email protected]

- telefonom 035 551 250

RADNIK NA BENZINSKOJ PUMPI M/Ž

- Više izvršilaca

- Lokacija: Lukavac (Benzinska pumpa Lukavac Grad i Benzinska pumpa
Magistrala)

Potrebne kvalifikacije:

- SSS

- Potrebno znanje na računaru MS Office

Opis posla:

- Obavlja poslove prijema i prodaje goriva na benziskoj pumpi i ostalih roba u
marketu

- Ispostavlja račune za isporučeno gorivo i ostalu robu u marketu

- Osigurava prostor za prijem goriva prije početka i za vrijeme prijema goriva

- Rad u dinamičnom okruženju.

- e mail adresu [email protected]

Ili se javiti lično u prostorije Benziske Pumpe Magistrala u Lukavcu.