Zrinjski poražen od Krupe, treći uzastopni poraz Čelika

Završene su još dvije utakmice BHT Premijer lige.

Krupa je slavila na domaćem terenu protiv aktuelnog prvaka Zrinjskog rezultatom 1:0 u okviru 15. kola BHT Premijer lige.  Gol odluke postigao je Koljić u 31. minuti.

Radnik je u Bijeljini dočekao zenički Čelik i slavio sa 3:1. Popović je u 32. minuti napravio faul u svom šesnaestercu, koji je izveo Đurić i savladao Markovića za 1:0. Srečković je početkom drugog poluvremena pogodio za 2:0, da bi isti igrač u 77. minuti susreta postigao i treći gol za Radnik. Počasni pogodak za Čelik djelo je Mahmutovića, koji je iskoristio kiks u zadnjoj liniji Radnika i pogodio za 3:1, postavivši tako konačan rezultat ovog meča.

Sloboda u narednom kolu gostuje Zrinjskom, Krupa gostuje u Zenici, dok je Radnik gost u Gabeli. (A.P. | Tuzlanski.ba)