Srbiji odgovara samo pobjeda u ovom duelu, uz uslov da Kamerun ne pobijedi Brazila s istom ili većom gol razlikom nego oni Švicarce. Nakon prvih 45 minuta rezultat je 2:2.

Reprezenatcije Srbije i Švicarske večeras u direktnom duelu odlučuju ko će u osminu finala Svjetskog prvenstva u Kataru.

Već nakon 20 minuta vidjeli smo prvi gol. Zabili su Švicarci. Sjajno je pogodio Xherdan Shaqiri.

No, Srbije se nakon samo sedam minuta uspjela vratiti. Aleksandar Mitrović je majstorski pogodio za izjednačenje, 1:1.

Već u 35. minutu potpuni preokret, Vlahović pogađa za vodstvo Srbije od 2:1!

I onda kada se činilo da će Srbija na poluvrijeme otići s golom prednosti, Embolo zabija za 2:2!

Podsjećamo, Srbiji odgovara samo pobjeda u ovom duelu, uz uslov da Kamerun ne pobijedi Brazila s većom gol razlikom. Tamo je nakon 45 minuta rezultat onaj početni, 0:0.