Predsjednik bh. entiteta Republika Srpska glasao je danas na lokalnim izborima u Srbiji, na biračkom mjestu u Beogradu.
Milorad Dodik je glasao na izbornom mjestu u naselju Dedinje u Beogradu. Pohvalio se na Instagramu i najavio sastanak s predsjednikom Srbije Aleksandrom Vučićem, ali i druge stvari.
View this post on Instagram
“U toku dana ću se sastati sa Aleksandrom Vučićem i razgovaraćemo o Svesrpskom saboru, koji će biti održan 8. juna. Na dan sabora dolazim iz Rusije i na njemu će se okupiti svi segmenti srpskog društva. Na saboru ćemo usvojiti deklaraciju koja bi trebalo da sadrži smjernice kojim putem ćemo ići dalje, kao i odgovore na aktuelna pitanja”, naveo je Dodik na Instagramu.