Subota, 27. Aprila 2024.

Zmajevi se ne predaju: Amer Gojak pogodio za izjednačenje 2:2

Armenci su brzo poveli protiv Zmajeva, a Edin Džeko je nakon asistencije Gojaka izjednačio rezultat.

Armenija golom Mkhitaryana iz četvrte minute vodi protiv BiH u Jerevanu sa 1:0.

Reprezentacija BiH stigla je do poravnanja u Armeniji pogotkom Džeke u 13. minuti susreta. Cimirot je dodao do Gojaka, ovaj je sjajno ubacio u sredinu, a tamo je Džeko rutinski matirao golmana domaćih.

Henrikh Mkhitaryan je ponovo pogodio za Armeniju u susretu protiv Bosne i Hercegovine. Strijelac je bio u 66. minuti nakon prelijepe akcije.

U 69. minuti susreta ubacivanje Kolašinca urodilo je plodom, Amer Gojak posprema loptu u mrežu Armenaca za izjednačenje 2:2.

Odmah nakon pogotka Edin Džeko je srušen u kaznenom prostoru Armenaca ali sudija se nije oglasio.

U 77. minuti Henrikh Mkhitaryan je dodao u šestnaesterac. Hovhannes Hambardzumyan je prvi na lopti i zakucava ju u mrežu. 3:2.

Vezano | Armenija povela, Edin Džeko pogodio za izjednačenje rezultata (VIDEO)