Petak, 26. Aprila 2024.

Sloboda poražena od Radnika u Bijeljini

Utakmica između Fudbalskog kluba „Sloboda” i Fudbalskog kluba “Radnik” završila je rezultatom 2:1 u korist domaćih.

U okviru 24. kola m:tel Premijer lige Bosne i Hercegovine odigrana je utakmica između Slobode i Radnika, na Gradskom stadionu Bijeljina.

U prvom poluvremenu gol postiže Ante Živković u 21. minutu i donosi prednost ekipi Radnika. Usljed povrede glave iz igre je izašao Kenin Devedžić u 41. minuti a ušao Mirsad Ramić. Pantelić Đorđe je u 44. minuti povećao prednost domaćih na 2:0.

Drugo poluvrijeme je počelo sa dvije izmjene za tim FK Sloboda. Iz igre su izašli  Hadžić Nedim i Osmić Jasmin, a ušli Said Husejinović i Harun H. Beganović. U 61. minuti Harun H. Beganović zbog povrede ramena napustio je teren, a priliku za igru dobija Abid Mujagić.

Žutim kartonima su kažnjenu Dženis Beganović i Tarik Kapetanović.  U posljednjem minutu sudijske nadoknade Abid Mujagić postiže pogodak za Slobodu. Utakmica je završena rezulatom 2:1.