Subota, 27. Aprila 2024.

Potrebne mu samo četiri minute: Kolašinac sjajnim udarcem pogodio za 1:1 (VIDEO)

Arsenal je početkom drugog poluvremena utakmice prvog kola Evropske lige protiv Kolna uspio vratiti nedostatak od jednog gola. Strijelac za Topnike bio je Sead Kolašinac, koji je potvrdio fantastičnu formu od početka ove sezone.

Kolašinac je iskoristio gužvu u šesnaestercu, te lijepim udarcem pogodio za 1:1. Kolašinac je susret započeo sa klupe za rezervne igrače, da bi na poluvremenu zamjenio Holdinga, a samo četiri minute kasnije vratio rezultat na početak.

Utakmica Arsenala i Kolna je prolongirana za jedan sat, a razlog je dolazak velikog broja navijača gostujuće ekipe u London.