Nedjelja, 19. Maja 2024.

Petković: Protiv BiH ćemo morati puno bolje

U prvom poluvremenu smo platili za to kako smo ušli u utakmicu i kako smo se postavili na terenu, rekao je selektor Švicarske nakon poraza od Irske

Reprezentacija Švicarske poražena je od Irske 0:1, a njen selektor Vladimir Petković ističe kako nikako nije zadovoljan predstavom svojih igrača.

U prvom poluvremenu smo platili za to kako smo ušli u utakmicu i kako smo se postavili na terenu. Nije bilo nikakve koncentracije u fazi napada i nismo imali nikakvu završnicu“, rekao je Petković pa dodao:

Protiv reprezentacije BiH ćemo morati biti puno bolji od ovoga da bi došli do povoljnog rezultata“, zaključio je selektor Švicarske, koja protiv naše reprezentacije igra u utorak od 20:30 u Zürichu.  (Goal.com)