Boxing Day: Stoke pokvario božićno raspoloženje Unitedu, Van Gaalu vrijeme za odlazak? (FOTO/VIDEO)

Nakon Chelsea, Stoke City je “srušio” još jednu od ekipa “velike četvorke” otvorivši novi “Boxing Day”, pobjedom protiv Manchester Uniteda na Otoku.

Bojan Krkić je doveo Stoke u vodstvo u 19. minuti nakon asistencije Johnsona, a samo 7 minuta kasnije Krkić u ulozi asistenta, a prekrasan pogodak za 2-0 je djelo Marka Aranutovića.

Ovo je sedma utakmica u nizu bez pobjede za ekipu Louisa Van Gaal, kojem se ozbiljno “trese” trenerska stolica. Te bi nakon današnjeg poraza uprava tima sa Old Trafforda mogla dati ispisnicu Holanđaninu. (Tuzlanski.ba)