Višća se oporavio od povrede i nakon više od četiri mjeseca zaigrao za Trabzon

Edin Višća (32) se oporavio od povrede i nakon više od četiri mjeseca zaigrao za turski Trabzon.

Trabzon je večeras u derbi utakmici 15. kola turske Superlige pobijedio Fenerbahče rezultatom 2:0, a Višća je igrao do 81. minute za pobjednički tim.

Višća je zadnji meč za Trabzon odigrao 12. augusta protiv Hataya kada je doživio tešku povredu.

Inače, strijelci za Trabzon u večerašnjem derbiju bili su Gomez u 61. te Trezeguet u 11. minuti sudijske nadoknade drugog poluvremena.

Trabzon je trenutno četvrti sa 26 bodova, dok Fener zauzima prvo mjesto sa tri boda više.

Višća i saigrači u narednom kolu gostuju Fatih Karagumruku, a Fenerbahče će pred svojim navijačima dočekati Hatayspor.