Srijeda, 1. Maja 2024.

Pogledajte sve golove i prilike sa utakmice Sloboda – Rudar Kakanj

Fudbaleri Slobode u subotu su na stadionu Tušanj pred oko 2.000 gledalaca pobjedom 3:2 protiv Rudara iz Kaknja otvorili sezonu u Prvoj ligi FBiH.

Nakon ranog ranog vodstva gostiju iz Kaknja golom Hasanovića fudbaleri Slobode su smogli snage u drugom poluvremenu i dođu do preokreta u ovom meču.

Golovima Kalesića Sloboda je preokrenula rezultat u svoju korist na 2:1, zatim je Dervišagić povisio na 3:1 da bi pred sami kraj utakmice fudbaleri Rudara preko Musića uspjeli da smanje rezultat na konačnih 3:2.

Iako je ova utakmica bila najavljena da će biti emitovana u direktnom prijenostu na MY TV zbog određenih tehničkih problema to se nije dogodilo pa je meč repriziran danas u programu ove TV kuće.

U nastavku donosimo sažetak utakmice sa Tušnja u kojem možete pogledati sve golove i propuštene prilike.