Lukakuu je srce slomljeno: Otkazao odmor, ide trenirati

Romelu Lukaku  je u šoku nakon ispadanja Belgije sa Svjetskog prvenstva, pišu talijanski mediji.

Interov napadač bio je tragičar Belgije u susretu 3. kola skupine F protiv Hrvatske (0:0) u kojem je promašio pet velikih šansi i propustio svoju reprezentaciju odvesti u osminu finala.

Nedovoljno spremni Lukaku ušao je u igru na poluvremenu, pogodio je stativu, a najveću šansu imao je u 92. minuti, kad mu je Joško Gvardiol fenomenalnim startom izbio loptu s noge u čistom ziceru. Lukakua su nakon utakmice tješili suigrači, a on je u naletu bijesa razbio klupu svoje reprezentacije.

“Srce mu je slomljeno. Trebao je nakon prvenstva ići na godišnji odmor, ali ga je otkazao. Za tri dana će se vratiti u Inter i početi trenirati kako bi što prije uhvatio pravu formu”, piše Gazzetta. dello Sport, prenosi index.hr.

Lukaku je od povratka u Inter iz Chelseaja imao jako puno problema s ozljedama. Nije započeo nijednu utakmicu za Inter ove sezone i pokušavao se nekako oporaviti za Svjetsko prvenstvo. Nije igrao protiv Kanade, a protiv Maroka i Hrvatske ulazio je s klupe.