Ibrahimović uz čuveni hit Nade Topčagić proslavlja 500 postignutih golova u karijeri

U utakmici između Milana i Crotone, u 30. minutu Ibrahimović je postigao svoj 500. gol, a zatim i 501. u drugom poluvremenu.

Fudbaler Zlatan Ibrahimović je danas prešao granicu 500. gola u klupskoj karijeri, tako što je dao dva gola kako bi pomogao svom klubu Milanu da pobedi Crotone rezultatom 4:0.

U 30. minutu, Ibrahimović je postigao svoj 500. gol, a zatim i 501. u drugom poluvremenu utakmice 21. kola serije A.

Za Milano, dva gola je postigao i Ante Rebić u razmaku manjem od minuta.

Šveđanin po rođenju i pasošu, ali vrlo često Balkanac mentalitetom. Zlatan Ibrahimović nikada nije bio klasični Skandinavac. Često je iz njega kuljao taj balkanski temperament od kojeg je uzeo neke najbolje i poneke najgore osobine.

Družio se sa igračima sa prostora bivše Jugoslavije, znao i da opsuje ‘na našem’, a ne krije ni da mu je muzika sa ovih prostora omiljena.

Večeras je na društvenim mrežama podelio snimak na kojem uz čuveni folk hit Nade TopčagićJutro je’ proslavlja današnju pobjedu Milana i svoj veliki jubilej od 500 postignutih golova u karijeri.